Screen Shot 2019-08-04 at 7.57.41.png
wix.png
 • begin-1.png

  מירב נהוראי

  עירוני ז'

  תל אביב-יפו

  מירב נהוראי ,מורה לחינוך גופני כ14 שנים מלמדת בבית ספר תיכון ביפו, לוקחת חלק בתוכניות שונות ביזמות חינוכית , התחלתי את דרכי בתוכנית MINDcet וכעת משתתפת בתוכנית edstart פרויקט פיתוח אפליקציות עבור מורים יזמים, בעלת אפליקציה דיגיטלית "מופי" המיועדת לבני נוער בכיתות ז-יב להגברת מוטיבציה ספורטיבית ובריאותית בקרב הנוער הכלי משמש כמאמן כושר אישי לכל תלמיד ותלמידה תוך התממשקות למבחני בגרות, מסייע לתלמידים להתכונן ולהצליח באופן מיטבי.

 • begin-1.png

  שלי אדלר

  אליאנס

  תל אביב-יפו

  שלי אדלר, מורה להיסטוריה ואזרחות בביהס התיכון אליאנס בתל אביב. מלמדת בביהס 20 שנה. שמחה להשתתף בפרוייקט החמוד הזה, גם בגלל ההנאה מהשיעורים שוברי השגרה וגם בגלל ההשקה לתחום ההתמחות של בתואר השני - טכנולוגיות תקשורת בחינוך.

 • begin-1.png

  קארין בוכריץ

  אליאנס

  תל אביב-יפו

  קארין בוכריץ מורה לאנגלית ומחנכת 15 שנים. מתוכם 12 שנים הבית הספר היסודי רמת אביב ג ועכשיו אני בשנה הרביעית בבית הספר אליאנס. אני אמא לתורמים בני 10 ולילדה בת 6. אני מאוד אוהבת את העבודה שלי וחשנ סיפוק מכל הצלחה של תלמיד כל פעם מחדש. אני מאוד שמחה לקחת חלק בפרויקט הזה וחושבת שבהחלט אפשר יהיה לעשות איזשהו שינוי.

 • begin-1.png

  מלכה כהן

  אמית ראשית

  תל אביב-יפו

  כהן מלכה מורה למתמטיקה מעל 20 שנה בהוראה רכזת פדגוגית הובלתי בבית הספר את תוכנית רחפנים במאה העשרים אוהבת מאוד לעבוד עם התלמידים בכל מיני פרויקטים אוהבת להתחדש בהוראה ולעשות למידה אחרת אמא לשלושה ילדים מדהימים בן ושתי בנותשהפעו אותי לסבתא מאושרת.

 • begin-1.png

  נוריין כרים - אבו סחאב

  עירוני י״ב

  תל אביב-יפו

  נוריין כרים-אבו סחאב, אם לשתי נסיכות ונסיך. בעלת תואר ראשון בהוראת מדעי המחשב ותואר שני להוראת טכנולוגיה לעל יסודי. מורה למדעי המחשב בבית ספר עירוני יב-יפו. מעל 21 שנים בתחום ההוראה. רכזת פדגוגית וחינוך חברתי בחט"ב. שנתיים ברציפות מובילה תכנית חדרי בריחה לתלמידים בחט"ב, שבמסגרתה זכינו במקום שני על החדר כולל בתחרות ארצית ואף נבחרנו להפעיל את חדר הבריחה בכנס חדשנות ברשת אורט לסטודנטים. אני אוהבת ומוכנה תמיד ללמוד דברים חדשים שייתנו מענה לתלמידים בעידן של היום.הובלתי בבית הספר את תוכנית רחפנים במאה ה עשרים

 • begin-1.png

  מיאדה כבוב

  עירוני י״ב

  תל אביב-יפו

  מיאדה סאלח , אם לשלושה ילדים . מורה לעברית בתיכון עירוני י"ב ביפו . תואר ראשון בלשון וערבית , תואר שני במנהל חינוך . בתחום ההוראה 16 שנה במהלכן עברתי בין בתי הספר השונים ביפו (יסודי - חטיבה - תיכון ) עבדתי עם אוכלוסיות שונות ...

 • begin-1.png

  דבורה נדלר

  פלך

  תל אביב-יפו

  אני דבורה, בת 23, סטודנטית למתמטיקה ומדעי המחשב ומורה למגמת מחשבים בפלך תל אביב. בנוסף אני מדריכה נערות בסיכון, מנגנת באבוב, וחולמת ללמוד קומפוזיציה. משפט שאני כותבת על הלוח בראשון לספטמבר: " מדעי המחשב אינם עוסקים במחשב יותר משאסטרונומיה עוסקת בטלסקופ" - דייקסטרה

 • begin-1.png

  שירן נוי

  עירוני י״ד

  תל אביב-יפו

  בת 31, גרה גבעתיים, נשואה לאלדד ואמא לארי. לאחר כ-5 שנות עבודה בחברת הייטק, החלטתי לשנות כיוון מקצועי. בוגרת תואר ראשון בחינוך מתמטי של מכללת לוינסקי לחינוך. מחנכת שנה שנייה, כיתה ח', ומורה למתמטיקה לכיתות ז-ח בתיכון עירוני יד. מחפשת כל העת דרכים להתאים ולשדרג את תהליכי ההוראה והלמידה ולהפוך את הכיתה שלי למקום בו רוכשים כישורי חיים ולמידה.

 • begin-1.png

  דוד עידו שגן

  עירוני ה'

  תל אביב-יפו

  שמי עידו, כיום אני גר בגבעתיים. עברתי לא מזמן ממחוז ירושלים בו לימדתי כ 10 שנים ברוטו, מתוכם 3 שנים בשליחות במקסיקו, ותיפקדתי בתור מורה מקצועי, רכז שכבה, מחנך כיתה ועוד. בעל תואר ראשון בחינוך מתמטיקה ומדעי המחשב, תואר שני בהוראה ולמידה ובוגר לימודי תעודה - עיצוב פנים. החינוך נכנס לי לנשמה, האש בוערת בי לשינויים וחידושים חינוכיים משמעותיים כל העת.

 • begin-1.png

  ליאת גלברג

  עירוני ט'

  תל אביב-יפו

  לאחר כ-10 שנות עבודה בהייטק כבודקת תוכנה החליטה לשנות כיוון ועברה הסבת אקדמאים להוראה.
  ב 7 השנים האחרונות מחנכת ומורה למתמטיקה.
  גרה בקרית אונו, נשואה לאורן ואמא ליואב, נועה ומיקה.
  מקווה לגרום ליותר בנות להתעניין במחשבים ובטכנולוגיה, לא לפחד ולהאמין ביכולתן.

 • begin-1.png

  שיר אלקובי

  ליידי דיוויס

  תל אביב-יפו

  שיר אלקובי, גרה בתל אביב ונשואה לרפי. מורה לאנגלית ומחנכת בחטיבת הביניים. תואר ראשון בהוראה, שפה וספרות אנגלית ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך. רואה את המקצוע כשליחות של ממש עם אחריות להנגיש את השפה האנגלית ולעורר את התשוקה של התלמידים לחקור, ללמוד ולהעמיק.

 • begin-1.png

  איתמר מרלא

  עירוני ד'

  תל אביב-יפו

  מחנך בחטיבת-ביניים ומורה לספרות ולהיסטוריה. נולדתי וגדלתי בקיבוץ עין החורש. תמיד התעניינתי בתחום החינוך, וכשהבנתי שכדורגלן כבר לא אהיה (וגם לא קולנוען - עוד חלום), הלכתי ללמוד חינוך על-יסודי ב"סמינר הקיבוצים". מאוד אוהב את המקצוע, את האתגרים שהוא מציב בפני ואת החוויה היומיומית בבית-הספר. באתי להשתלמות מתוך הבנה שעולם ההייטק בכלל ושפות התכנות בפרט הם פתח חשוב לעתיד של תלמידיי ושלי.

 • begin-1.png

  מושקא שטרסברג

  אולפנית

  תל אביב-יפו

  מושקא שטרסברג, גרה בכפר חב"ד.שנה שנייה מורה לאנגלית באולפנית תל אביב בפרוייקט חלוץ חינוכי.
  למדה תואר ראשון בהוראת אנגלית והשנה ממשיכה עם התואר השני.
  הרצון ללמידה,למצויינות ולהרחבת אופקים וכן השליטה שלה במחשבים באים לידי ביטוי בהשתתפות בפרויקט הזה.
  רואה את ההוראה כשליחות ומאמינה ביכולת של ההוראה להיות משמעותית, יצירתית וחדשנית.
  אוהבת ללמוד, להתחדש, להרחיב אופקים ולדעת יותר.

 • begin-1.png

  סאמי בוכארי

  אג'יאל

  תל אביב-יפו

  בוכארי סאמי, יליד יפו, נשוי למנאר ואב ללין ומחמוד. בעל תואר באמנות פלסטית מביה"ס הגבוה לאמנות במרסיי, צרפת, ותואר ראשון בתולדות האמנות מהאוניברסיטה העברית בירושלים. עוסק בהוראה בחינוך הממלכתי מזה 22 שנה, וכרגע מלמד בבי"ס חט"ב אג'יאל ביפו. אוהב לבשל, לכתוב, לפסל, לצלם ולצפות בסדרות. לאחרונה התמסרתי לציור הדיגיטאלי באנדרואיד. באתי לקורס בכדי לרכוש את השפה שתצמיח בעתיד אנשי הייטק בחברה הערבית.

 • begin-1.png

  לוסיאנה קפלון

  הגימנסיה העברית הרצליה

  תל אביב-יפו

  ילידת ארגנטינה, עליתי לארץ ב2002. למדתי צילום במנשר לאמנות בתל אביב ולימודי המשך באמנות במדרשה בית ברל. אמנית פעילה, רכזת מגמת צילום בבית ספר גימנסיה הרצליה, מורה מאז שאני זוכרת את עצמי. אמא של אמיליה ופעילה חברתית.

 • begin-1.png

  אסף שלו

  דרכא ספיר

  ירוחם

  איש הי טק בעבר וחינוך בהווה. עברתי לירוחם לפני שלוש שנים אחרי 18 שנה בהי טק. מנהל את מרכז המדעים של ירוחם שהינו מרכז חינוכי שמרכז את לימודי ה-STEM בישוב ובאזור. חובב קריאה מושבע.

 • begin-1.png

  יפעת דוידה

  דרכא ספיר

  ירוחם

  בת 41, גרה בדימונה, נשואה לאיזי ואמא לשירה ויונתן. עברנו ממרכז הארץ לפני כ-3 שנים. את שירות הקבע שלי עשיתי כפרויקטורית שח"ר של"י ואחרי השחרור עבדתי כמדריכת תוכנות בחילן-טק. בקרוב אסיים תואר ראשון בחינוך של האו"פ. את הדרך בדרכא ספיר התחלתי כסייעת חינוך מיוחד ותוך כדי נכנסתי להוראה כמחנכת שניה בכיתת נחשון וכמורה למתמטיקה בחטיבת הביניים מתוך רצון להנחיל ערכים ולעצב את זהותם האישית של התלמידים תוך אמונה בהם וביכולות שלהם.

צור קשר

אם גם אתם מאמינים שלכל אחד ואחת יש מקום באומת ההייטק, אם גם אתם מעוניינים להכניס חדשנות ויצירתיות אל בין כתלי בית הספר, אם גם אתם מאמינים ששינוי מתחיל בחינוך ושהעיר שלכם חייבת לקחת חלק בתכנית בשנת הלימודים הבאה - נשמח לשמוע ממכם!